Наші логістичні можливості в Agrotrade Master не мають собі рівних. У нас є потужна та надійна мережа, яка забезпечує безперебійну та своєчасну доставку. Наш парк сучасних засобів обладнаний для перевезення різної кількості зерна, забезпечуючи збереження його якості під час транспортування. Наше партнерство з провідними вантажними перевізниками в поєднанні з передовою технологією відстеження означає, що ми можемо доставити наше зерно в найвіддаленіші куточки земної кулі з максимальною точністю та надійністю. Наша команда логістики керує митними процедурами та правилами міжнародної торгівлі, забезпечуючи безперебійний процес доставки від ферм до вашого порога.

Перевалка вантажів у морських та річних портах

- здійснюємо обробку агровантажів у річкових та морських портах
- перевалку вантажів в портах Ізмаїл, Кілія, Рені. Морські та річкові порти (ціни вас приємно здивують), а також у сухопутних портах Одеської області (стафування контейнерів), на залізничному транспорті, та перевезення у країни Європейського Союзу. Експедитування в портах Одеси, Чорноморська, Кілії, Ізмаїла, Рені.

Дізнатись більше

Зберігання вантажів

- складські послуги елеваторів на території Одеської, Вінницької, Полтавської, Чернігівській областях
- зберігання агропродукції на складах у портах Ізмаїла, Кілії, Рені, Чорноморська та поблизу
- завантаження вантажу в контейнер (стафування вантажів)

Дізнатись більше

Послуги з очищення та оптимізації с/г продукції

- на потужностях зберігання зернових елеваторах, завдяки лабораторним здібностям, проводимо сушіння та чистку зернових, вироблення належної якості

Дізнатись більше

Організація перевезення та логістичні послуги

- послуги перевезення залізничним транспортом
- послуги перевезення автотранспортом
реалізується відповідно до умов договору, укладеного з автотранспортними підприємствами, які діють в межах даної області. Цей договір встановлює взаємовигідні умови співпраці між сторонами та визначає права та обов'язки кожної сторони.
- перевалка вантажів з вагонів та автотранспорту
Ми здійснюємо обробку продукції на своїх платформах (перевалкових базах) у різну тару (поліпропілен/паперові мішки, біг-біги, бочки), маркування та завантаження продукції в морські контейнери, а також навантаження в контейнери навалом.

Дізнатись більше