Agrotrade Master – зернова мультитрейдингова компанія, яка спеціалізується на торгівлі зерном і зерновими продуктами та надає повний цикл послуг. Раніше працювали лише на внутрішньому ринку, нині розпочинає роботу на міжнародному та запрошує всіх до співпраці.

Компанія розпочинала свою діяльність на внутрішньому ринку та була частиною великого агровиробничого підприємства, у зв’язку з чим, має розгалуджену систему партнерів – агровиробників по всій території України. В теперішній час ми займаємося купівлею, продажем і розподілом зернових культур. Таких як: пшениця, кукурудза, соя, рапс, ячмінь і рис, а також продуктів, що на них базуються, наприклад, борошно, крупи та комбікорми.

Ми працюємо на державному та міжнародному рівнях і маємо розгалужену мережу постачальників, зернових виробників, торгових посередників і клієнтів. Маємо власну логістичну інфраструктуру, партнерські відносини по зберіганню на терміналах, складах. Допомагаємо в організації річкового та морського судноплавства та інших засобів перевезення, для забезпечення ефективного постачання зернових продуктів з одного ринку на інший.

Торгівля зерном вимагає глибокого розуміння особливостей міжнародного ринку, факторів, що впливають на ціни, кліматичних умов, політичної стабільності і тд.

Agrotrade Master використовують аналітичні дані, прогнози ринку і стратегії ризик-менеджменту для прийняття рішень, щодо закупівлі та продажу зернових культур з метою отримання максимального прибутку.

Допомагаємо з організацією перевалки вантажів у морських та річкових портах, налагодження системи власного експорту, брокерське та митне оформлення вантажів, зберігання вантажів, перевалка вантаж з вагонів та автотранспорту, послуги по очищенню та оптимізації якості агро продукції, продаж продукції на внутрішніх та зовнішніх ринках, послуги фрахтових брокерів. Також компанія має стратегічних іноземних консалтингових партнерів та надає фінансові послуги з відкриття рахунків за кордоном – за все це, компанія Agrotrade Master, готова взяти відповідальність на себе!

На сьогодні найбезпечніший вихід агропродукції на експорт через річкові порти на р.Дунай.При завантаженні зернових у портах Ізмаїл, Кілія на річці Дунай ризиків з пропуском кораблів через «зерновий коридор» ООН, а також військових дій – немає.